środa, 25 listopada 2015

O wschodzie słońca

Witajcie! Znów mnie troszkę tutaj nie było,a to po części dlatego że nic się u mnie szczególnego przez ten czas nie działo,pogoda nie sprzyjała by wyjść z aparatem na długi spacer. Czekam z niecierpliwością na pierwszy śnieg,aby móc szybko wyskoczyć porobić jakieś zdjęcia,czuć już takie mroźne powietrze,ale co do białego puszku to jeszcze się u mnie nie pokazał,a jak u Was?

Ostatnio udało mi się wstać o wchodzie słońca,z czego jestem niezmiernie zadowolona,bo nie wiem jak dla Was,ale dla mnie to było coś niewykonalnego,bo nie należę do 'rannych ptaszków' raczej jestem tego przeciwieństwem.
A co słychać u Was?

8 komentarzy:

 1. Przepiękny krajobraz :) Ja również nie należę do rannych ptaszków - zdecydowanie lepiej pracuje mi się nocą, dlatego wykorzystuję nocny czas do granic możliwości:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiękny widok! :) Ja zdecydowanie należę do nocnych marków, chociaż ostatnio wstawanie na uczelnie zmusza mnie do pobudki koło 6.. :D

  Co do Twojego pytania - szampon znajdziesz w większości sklepów spożywczych począwszy od tych mniejszych po hipermarkety, jak tesco :)

  OdpowiedzUsuń
 3. klimat na zdjęciach neisamowity!

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne zdjęcie :) jednak opłacało się wstać wczesnym rankiem :) Wczoraj byl cudowny wschód księżyca - chciałam go uchwycić, ale moje zdjęcie nie jest tak cudne jak Twoje :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ładne zdjęcie. pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Szacun dla Ciebie, że wstałaś tak wcześnie! Ja bym się nie zmotywował. Ale masz za to cudowny efekt - piękne zdjęcie :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja niestety jestem zmuszona do wczesnego wstawania. Mieszkam w niewielkiej miejscowości i połączenie komunikacyjne z miastem, gdzie uczęszczam do szkoły, jest dosyć kiepskie.

  http://p-ann.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. ja wstaję dość wcześnie, ale rano nigdy nie udaje mi znaleźć tych 5-10 min na zrobienie zdjęcia :(
  piękna fota! :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz i obserwacje <3